بررسی عوامل جذب بیمار + نرم افزار مدیریت مراکز پزشکی دکتر کلینیک

عوامل موثر جذب بیمار و بررسی شاخه های جذب بیماران کلینیک

برای بیماران ، مراجعه به کلینیک یا بیمارستان یک تصمیم مهم است. پس برای عوامل موثر جذب بیمار قبل از هرچیزی ، مهم است که همه چیز را بررسی کنید ، از دسترسی آسان به امکانات ، تا رسیدن به بهبودی کامل بیمار.

از دید یک رییس کلینیک یا بیمارستان ، این روند تصمیم گیری می تواند مات به نظر برسد. اما عناصری که بر تصمیم گیری بیمار تأثیر می گذارند معمولاً در سه سطح قرار می گیرند: پروتکل ، عملکرد کلینیک و ارتباطات.

عوامل موثر جذب بیمار می تواند شامل موارد زیر باشد:

معیارهای صلاحیت
نیاز بیمار
مکان های کلینیک
خدمات پیگیری بیمار
فصلی بودن
منابع جذب بیمار
جذب موفقیت آمیز بیمار با طراحی کارآزمایی آغاز می شود که نیازهای بیمار را منعکس می کند و مستلزم نگه داشتن چشم انداز بیمار از انتها به انتهای آن است. در زیر ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید آزمایش خود را برای عواملی که در استخدام بیمار در هر مرحله تأثیر می گذارد ، بهینه کنید.

کلینیک های پزشکی متناسب با نیاز بیمار + نرم افزار مدیریت مراکز پزشکی دکتر کلینیک

عوامل موثر جذب بیمار در خارج از کلینیک:

معیارهای صلاحیت:  

به چالش کشیدن معیارهای واجد شرایط بودن همچنین می تواند مشارکت متنوع در آزمایش شما را کاهش دهد. در ژوئن 2019 ، FDA پیش نویس راهنمایی را منتشر کرد که شرح می دهد محققان چگونه می توانند تنوع جمعیت آزمایش بالینی را افزایش دهند ، از جمله با گسترش معیارهای واجد شرایط بودن.

به عنوان مثال ، راهنمایی FDA خاطرنشان می کند که برخی از موارد استثنای رایج از نظر علمی کمتر پشتیبانی می کنند ، از جمله مواردی که در حداکثر محدوده وزن ، کسانی که اختلال عملکرد اندام دارند و مبتلایان به HIV هستند. FDA توصیه می کند که در صورت لزوم ، این معیارهای واجد شرایط بودن را برای دستیابی به جمعیت متنوع بیمار گسترش دهد.

FDA همچنین تعدیل معیارهای خروج از مطالعه را پیشنهاد می کند که ممکن است از نظر علمی کاملاً مناسب اما بسیار گسترده باشد. به عنوان مثال ، در یک مطالعه بیماری قلبی ، اگرچه ممکن است کسانی که نارسایی شدید قلبی دارند از مطالعه خارج شوند ، کسانی که بیماری خفیف تری دارند ممکن است شرکت کنند.

اگر برای انجام تنظیمات پروتکل خود خیلی دیر نیست ، قبل از شروع به کار یا درخواست اصلاح پروتکل ، این مرحله را در نظر بگیرید.

نرم افزار مدیریت مراکز پزشکی دکتر کلینیک را بیشتر بشناسید

نیاز بیمار:

آیا کارآزمایی بالینی شما علائم یا چالش های قابل توجهی را برای بیماران برطرف می کند – و آیا بهبودها به عنوان نقاط انتهایی مورد استفاده قرار می گیرند؟

در تحقیقات ما متوجه شدیم که بیماران علاقه زیادی به دانستن هدف یک آزمایش بالینی دارند و انواع خاصی از اهداف را بر دیگران ترجیح می دهند. به طور کلی ، پاسخ دهندگان به نظرسنجی ما بیشترین علاقه را به آزمایشات بالینی داشتند که در مورد درمان بیماری آنها یا گزینه درمانی جدیدی تحقیق می کردند و علاقه کمتری به آزمایشات تحقیق در مورد درمان عوارض جانبی سایر داروهای موجود داشتند.

فراوانی پاسخ دهندگانی که “به احتمال زیاد” یا “بسیار احتمالاً” پاسخ داده اند در نوع تعیین شده آزمایشی بر اساس دسته های جمعیتی و نسبت شانس پاسخ ها توسط اطلاعات دموگرافیک (گروه مرجع به عنوان “مراجعه” نشان داده شده است).

قبل از شروع آزمایش ، استراتژیست های استخدام بیمار باید بررسی کنند که آیا آزمایش نیازهای بیمار را برآورده می کند یا نه. اگر اینطور نیست ، ممکن ا

بیشتر بخوانید: طراحی اتاق ریکاوری بیمار محور

ست بخواهید پروتکل خود را دوباره بررسی کنید. با فرض این که انجام شود ، گام بعدی بررسی نحوه انتقال این هدف به بیماران است. در حالی که نکات پایانی علمی مهم هستند ، توجه به اهداف کیفیت زندگی در این آزمایش را که ممکن است در بیماران بیشتر طنین انداز باشد ، در نظر بگیرید.

اگر بعد از شروع آزمایش نمی توان به راحتی نقاط پایانی آزمایش را اصلاح کرد ، به راه های دیگری بپردازید که آزمایش ممکن است مورد نیاز بیمار باشد. از مزایای شرکت می توان به دسترسی به یک متخصص در زمینه شرایط آنها ، یا فرصت کمک به علم به روش معنادار اشاره کرد.

عوامل موثر جذب بیمار با کلینیک:

مکان کلینیک و بیمارستان در جذب بیمار + نرم افزار مدیریت مراکز پزشکی دکتر کلینیکمکان های کلینیک:

حامیان آزمایشی می دانند که مهم است که سایتهایی را انتخاب کنید که قبلاً با بیماران منطقه بیماری ارتباط داشته باشند و در ناحیه ای با جمعیت قابل توجه بیمار واقع شوند.

این ممکن است در مناطق شهری به اندازه کافی ساده باشد – اگرچه همیشه چالش پارکینگ و ترافیک وجود دارد – اما در صورت برخورد با مناطق روستایی یا جمعیت بیمار با دسترسی کمتر به حمل و نقل ، ممکن است مشکل تر شود.

در تحقیقات ما ، دریافتیم که به طور کلی ، مزایای لجستیکی به طور کلی به اندازه سایر عوامل برای بیماران مهم نیست. با این حال ، این اقامتگاه ها برای بیمارانی که از نظر تاریخی کمتر مشارکت در تحقیق داشته اند از اهمیت بیشتری برخوردار بوده است: افراد رنگین پوست و شرکت کنندگان کم درآمد. تحقیقات ما نشان می دهد که ارائه پشتیبانی از حمل و نقل یا بازدید از سایت های مجازی ممکن است برای برخی از مکان های سایت از برخی دیگر ارزشمند باشد.

تعداد و فراوانی بر اساس نژاد و قومیت پاسخ دهندگانی که به “س “ال” یا “بسیار محتمل” به این سوال پاسخ دادند: اگر می خواهید در یک آزمایش بالینی شرکت کنید ، موارد زیر برای شما چقدر مهم است؟ (لطفا توجه داشته باشید: افراد غیر سفید پوست و غیر اسپانیایی تبار به عنوان گروه مرجع برای تجزیه و تحلیل آماری خدمت می کنند.)

خدمات پیگیری بیمار:

موقعیت مکانی تنها عاملی نیست که می تواند بر عملکرد سایت تأثیر بگذارد. حتی اگر سایتی در مکان ایده آل باشد ، کارکنان کم تجربه یا آموزش ضعیف هنوز هم می توانند روند جذب بیمار را کند کنند. قبل از شروع به کار ، از سایت ها بپرسید چه چیزی به آنها کمک می کند تا در تلاش خود موفق باشند. کار با یک شرکت استخدام بیمار که با ارائه خدمات پیگیری خود برای کمک به بیماران به کاهش بار سایتها کمک می کند.

ارتباطات درعوامل موثر جذب بیمار:

فصلی بودن

این عامل می تواند هم به الگوی آب و هوا در مکان های خاص سایت و هم به رویدادهای فصلی مانند تعطیلات اشاره کند. علائم همچنین ممکن است در بعضی از موارد در سال متفاوت باشد – به عنوان مثال ، آسم در فصل آلرژی ، یا بثورات لوپوس در تابستان. هنگام ایجاد یک برنامه استخدام بیمار ، افت های فصلی در ثبت نام را در نظر بگیرید.

منابع جذب بیمار

قبل از شروع آزمایش بالینی ، اطمینان حاصل کنید که بودجه کافی برای رسیدن به اهداف خود اختصاص داده اید.

برای برآورد اینکه ماهانه چه تعداد بیمار از هر سایت باید مراجعه کنند ، از یک ماشین حساب میزان جذب نیرو در آزمایش بالینی استفاده کنید. سپس ، در نظر بگیرید که برای رسیدن به این تعداد به چه سایت های پشتیبانی نیاز دارند.

در پادزهر ، ما دریافتیم که گنجاندن خدمات استخدام بیمار در اوایل آزمایش شما می تواند در نهایت به کاهش هزینه ها در طول یک آزمایش بالینی کمک کند ، در حالی که فقط با پشتیبانی “نجات” استعمال می شود.

بیشتر بخوانید: خدمات شگفت انگیز طراحی سایت دکتر کلینیک

منبع


نکته مهم: یکی از پر اهمیت ترین نکات در پیشرفت خدمات پزشکی یک جامعه، همگام سازی آن با جامعه مدرن امروزی است. این جامعه میگوید:

((دیگر کاغذ بازی در زندگی انسان جایی ندارد و باید خود را با فناوری های الکترونیکی وفق دهد.))

نرم افزار مدریت مراکز پزشکی دکتر کلینیک

اگر شما یک پزشک هستید، حتما مطب خود را با نرم افزارهای مدیریت مراکز پزشکی دکتر کلینیک مجهز کرده و یک بار برای همیشه از شر کاغذهای دردسرساز و مدیریت وقتگیر کلینیک و مطب خلاص کنید و پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنید.

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *