4 مکان ضروری که هر کلینیکی باید داشته باشد + نرم افزار جامع مدیریت مراکز پزشکی دکتر کلینیک

4 مکان که هر کلینیک پزشکی باید داشته باشد

در طی 15سال گذشته تعداد بسیار زیادی پژوهش درباره افزایش سطح بهره‌وری در کلینیک‌ها و مطب‌های پزشکی صورت گرفته است. در این تحقیقات عوامل مختلفی شناسایی شده است که تضمین می‌کنند سطح بهره‌وری از کلینیک یا مطب شما تقویت می‌شود. در این قسمت از مقالات دکتر کلینیک ما به سراغ 4 مکان رفته‌ایم که هر کلینک پزشکی باید داشته باشد. پس در ادامه همراه ما باشید …

1- منطقه کودکان

اتاق بازی برای کودکان + بهترین نرم افزار مدیریت کلینیک مراکز پزشکی را از دکتر کلینیک بخواهید

در مکان هایی مانند کلینیک و مطب کودکان دامنه توجه بسیار کمی دارند. به طوری که این کودکان گاها باید ساعت‌ها در یک نقطه ساکت بنشیند تا والدینشان کارشان در مطب تمام شود.

نکته اصلی هم درست همینجاست کدام بچه‌ای می‌تواند در مدت طولانی در یک نقطه آرام و قرار داشته‌باشد. در اصل آن کودک نه تنها آرام نمی‌گیرد بلکه برای دیگر پرسنل و بیماران هم می‌تواند مشکل‌ساز باشد.

اگر شما صاحب کلینیک یا مطب هستید، برای رفع این مشکل ،بهترین گزینه اختصاص دادن منطقه یا حتی اتاقی به بچه هاست. جایی که بتوانند با اسباب بازی ها بازی کنند، برنامه های تلوزیونی ببینند و کلی سرگرم شوند.

از مزیت های بسیار مهم همچین منطقه هایی این است که کودکان دیگر مزاحمتی برای کارکنان یا والدین خود ایجاد نمی‌کنند و حواسشان را پرت نمی‌کنند و باعث می‌شود همه به شیوه کارآمد تری به کارهای خود رسیدگی کند. یک برد برد برای هر دو طرف.

نرم افزار مدیریت مراکز پزشکی دکتر کلینیک را بیشتر بشناسید

2- سیستم های ورود

نوبت دهی دیجیتال + نرم افزار مدیریت مراکز پزشکی دکتر کلینک

سیستم های اعلام حضور و نوبت دهی دیجیتال اکنون بریا هر نوع مرکز درمانی در دسترس هستند. معمولا آن ها صفحات لمسی ساده هستند که به بیماران شما اجازه می‌دهد با زند چند دکمه و دادن اطلاعات اولیه نوبت خود را دریافت کنند یا از طریق ورود به سیستم به شما اعلام ورود کنند.

این سیستم ها برای افزایش بهره وری عالی هستند. زیرا یک سیستم کاملا خودکار و دیجیتال است که بیماران شما را برای شما سازماندهی می کند و باعث حواس پرتی کمتر کارکنان شما می‌شود.

3- اتاق مشاوره

اطاق مشاوره + انواع تخصص ها در نرم افزار جامع مدیریت مراکز پزشکی دکتر کلینیک

 

یک اتاق مشاوره می‌تواند در بهبود بهره وری در ویزیت یا درمان بیمار موثر باشد. چراکه این کار باعث می‌شود، اتاق ها و تجهیزات درمانی شما آزاد شود و در لحظاتی که واقعا نیاز است از آن استفاده کنید.

لحظه ای به ان فکر کنید، این کار حتی میتواند اتاق های کمتری مصرف شود. بخصوص اگر دارای کلینیک هستید.

از اتاق مشاوره میتوان برای بحث در مورد برنامه های درمانی، مسائل بهداشتی، تجویز دارو ها یا آموزش بیماران به هر وسیله ای که برای درمان آن ها لازم باشید استفاده کرد.

حتی می‌توانید در صورت لزوم قرار ویزیت ها را بین اتاق مشاوره و درمان تقسیم کنید یا اگر بیمار در طول یک قرار ملاقات خاصی به هیچ یک از تجهیزات احتیاج نداشته باشد، آن را در اتاق مشاوره ویزیت کنید، تا اتاق درمان برای مواقع ضروری تا حد امکان خالی بماند.

بیشتر بخوانید: خدمات شگفت انگیز طراحی سایت دکتر کلینیک

4- فضای استراحت برای کاکنان

سرمایه گذاری روی یک اتاق یا مکان استراحت خوب می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی کارکنان و پرسنل شما داشته باشد.

فضایی بزرگ و راحت با امکانات مدرن ایده‌آل برای پرسنلتان می‌تواند باعث حس سرزنده بودن و شادابی در آن‌ها می‌شود. هنگامی‌که پرسنل و کارمندان اداری احساس شادابی کنند، انگیزه بیشتری برای کار دارند. در تنیجه این روند باعث افزایش کارآمدی آن‌ها می‌شود.

نتیجه

اگر این 4 مکان را در کلینیک یا مطب خود به وجود بیاورید، بدون شک در کمترین زمان ممکن شما به حرف ما خواهید رسید. فضای استراحت پرسنل، اتاق بازی برای کودکان، اتاق مشاور و سیستم ورود به سرعت باعث افزایش کارآمدی مطب یا کلینیک شما می‌شود. این 4 مکان را هر کلینیک پزشکی باید داشته باشد.

برای دیدن منبع این مقاله کلیک کنید


نرم افزار مدریت مراکز پزشکی دکتر کلینیکنکته مهم: یکی از پر اهمیت ترین نکات در پیشرفت خدمات پزشکی یک جامعه، همگام سازی آن با جامعه مدرن امروزی است. این جامعه میگوید:

((دیگر کاغذ بازی در زندگی انسان جایی ندارد و باید خود را با فناوری های الکترونیکی وفق دهد.))

اگر شما یک پزشک هستید، حتما مطب خود را با نرم افزارهای مدیریت مراکز پزشکی دکتر کلینیک مجهز کرده و یک بار برای همیشه از شر کاغذهای دردسرساز و مدیریت وقتگیر کلینیک و مطب خلاص کنید و پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنید.

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *